KUŘECÍ SMAŽENÝ KOSTKOVÝ STEAK

KUŘECÍ SMAŽENÝ KOSTKOVÝ STEAK

Smažený drůbeží steak na kostkách, tradiční jižní jídlo, které si vydělává na posypání úst vaší rodiny i přátel! Úžasně křupavé zvenku, jemné uvnitř, tyto steaky mají kromě neuvěřitelné chuti skutečně fantastickou strukturu.

Každé z koření použitých v našem pokrmu dostane obyčejný smažený kostkový steak na zcela zbrusu nový stupeň. Včetně česneku a cibulového prášku má dobrou voňavou chuť, aniž byste museli použít celý česnek nebo dokonce cibuli.

Cayenne asistence zahrnují trochu kopnutí, té dobré jižní chuti, chcete-li, směrem k chutné kůrce.

KUŘECÍ SMAŽENÝ KOSTKOVÝ STEAK

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Snadný! Takové jednoduché jídlo vyžaduje trochu příležitosti k výdělku, ale akce jsou ve skutečnosti tak jednoduché, jak by mohly být. Jednoduše připravte, vybagrujte, smažte, stejně jako to všechno spotřebujete!

Rozhodně Chutné! Zlatohnědé smažení k dokonalosti spolu se šťavnatým křehkým steakem pod tou kůrkou? Úplně nejlepší mix!

Nenákladné na Create! Kostkový steak je ve skutečnosti poměrně levná redukce masa, zatímco cokoli, co se v tomto konkrétním pokrmu používá více, je ve skutečnosti kuchyňskou základnou! Vejce, mléko, mouka, olej a také koření.

🥘 Potřebné materiály

Toto jídlo se ve skutečnosti skládá z téměř všech základních kuchyňských součástí! Vše, co budete muset vyrazit, stejně jako nákup jsou vlastně kostkové steaky.

1 libra navíc Kostkové steaky připravené na tendencí (4 steaky) – Při výběru steaků jakéhokoli druhu si přejete zvolit nejlepší redukci. Hledejte ten rubínově načervenalý odstín, když je maso skutečně čisté, můžete ho snadno upravit, stejně jako by se maso mělo na jaře vztáhnout.
2 Big Eggs – Použijte zničená vejce jako součást vašeho bagrovacího terminálu k vrstvení kostkových steaků na smažení.
½ hrnku mléka – Pokud nemáte vlastně žádný druh mléka, určitě postačí vydatná pleťová voda, půl na půl a dokonce i posypat.
2 hrnky Univerzální mouka – Další základní součást vytváření těchto úžasně křupavých smažených steaků!
Řepkový, zeleninový nebo dokonce arašídový olej – Při smažení chcete použít olej spolu s vyšším kouřovým faktorem kvůli teplotní úrovni, na kterou se olej musí dostat. Canola, stejně jako vegetariánské oleje připravené, levné oleje, arašídový olej poskytuje mnohem lepší chuť.
Koření – 2 lžičky sodíku, 1 lžička pepře, 1 ½ lžičky česnekového prášku, ½ lžičky cibulového prášku a také ½ lžičky kajenského pepře.
2 hrnky Nation Gravy – Naše národní omáčka je ve skutečnosti ideální pro tyto delikátní kostkové steaky!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

5 jednoduchých akcí k chutné jižní večeři! Může to chvíli trvat, ale naprosto křupavý drůbeží smažený řízek si to zaslouží!

1.Příprava

Předehřejte si sporák na 200 °F (95 °C) a umístěte jídlo spolu s kabelovou policí na polici zařízení. (Toho využijete k udržení útulnosti drůbežích smažených kostkových steaků při povrchovém smažení dávek a také při vytváření omáčky). 1 libru kostkových steaků navíc laskavě připravte na každý okraj spolu se sodíkem a pepřem.

 

2. Smíchejte

Získejte 2 povrchní jídla a také založte bagrovací terminál. V jednom smíchejte 2 velká vejce a ½ hrnku mléka. Ve 2. smíchejte mouku, sodík, pepř, cibulový prášek, česnekový kajenský pepř a prášek.

 

3. Bagrovat

Jeden po druhém vydlabejte každý steak v mouce a zatlačte mouku přímo ke každému okraji steaku. Setřete extra mouku a jemně ponořte každý steak přímo do vaječné směsi a zapracujte na každém okraji.

 

4.Duální bagrování

Zvedněte steak z vaječné směsi, jemně setřeste extra a poté navrstvěte steak v mouce jako 2. příležitost, zatlačte mouku přímo do steaku na každém okraji ještě jednou. Rezervovat.

SMAŽÍTE A SERVE

1.Příprava

Zahřejte olej dle vaší volby ve velké pánvi na středně vysokou teplotu na přibližně 350 °F (175 °C) (*viz podrobnosti). Chcete zajistit, aby byl olej pod pánví skutečně tlustý minimálně ¼”.

 

2.Smažte

Jeden po druhém vkládejte steak přímo do rozehřátého oleje. Smažte na oleji, dokud neuvidíte, že se strany potahu na steaku změní do zlatohnědé, asi 2-3 minuty. Důkladně, spolu s děrovanou ocelovou lžící nebo dokonce kleštěmi, proměňte steak na pánvi a smažte ho ještě 2 minuty navíc.

 

3.Proveďte

Když jsou všechny okraje zlatavě nahnědlé, použijte svou štěrbinovou ocelovou lžíci nebo dokonce ocelovou špachtli, abyste steak odstranili a umožnili odkapávání přebytečného oleje. Umístění dokončených steaků na kabelové polici v útulném sporáku, dokud nebyly všechny steaky skutečně smažené. Fungujte tak rychle, jak je to jen možné.

Vést každý steak spolu s národní omáčkou, stejně jako hrát spolu s bramborovou kaší a rohlíky pro tradiční národní večeři. Bramborová kaše i rohlíky jsou vlastně ideální pro nasycení další omáčky!

Author: Walter Morris